Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 14 of /home/lauzosup/domains/metalukainos.lt/public_html/themes/engines/phptemplate/phptemplate.engine).

SUPIRKIMO TVARKA

Metalų laužą galite atvežti patys į supirkimo aikštelę arba galite pasinaudoti mūsų įmonės transportu. Turime didelį transporto parką, kad galėtume užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą. Konteinerių nuoma, metalo laužo pakrovimas, išvežimas, metalinių konstrukcijų demontavimas - tai dažniausiai užsakomos paslaugos parduodant juodųjų ir spalvotųjų metalų laužą.

Prašome atkreipti dėmesį, kad nuo parduodamo metalų laužo bendro svorio yra minusuojamas užterštumo koeficientas nemetalinėms priemaišoms: 3 proc. - juodųjų metalų ir 1 proc. - spalvotųjų metalų laužui.

Atkreipkite dėmesį, kad perakant transporto priemonę apytiksliai sumažiname ~200 kg. jos svorio, nuo bendros automobilio masės nemetalinėms detalėms. Jei automobilis išardytas iš dalies arba tai mikroautobusas su didesniu sėdynių kiekiu, nemetalinių dalių svorį skaičiuojame vietoje.

SKK2 - tai pilnos komplektacijos automobilis, kuriame yra visos gamintojo dalys, pavyzdžiui: variklis, generatorius, starteris, greičių dėžė, auto instaliacija, akumuliatorius, ratai ir pan. SVARBU: jei automobilyje nėra bent vienos automobilio dalies (išskyrus akumuliatorius ir ratus), automobilis priskiriamas prie nešvarūs kėbulai SKK.

Išlygos: jei nėra tik ratų, užterštumo procentas skaičiuojamas – 40 proc. Jei automobilis be akumuliatoriaus – atitinkamai mažinama supirkimo kaina.


Jei priduodate automobį dalinės komplektacijos, arba t.y. vienatūris su daugiau sėdynių ir pan., tuomet nemetalinių dalių lyginamąjį svorį skaičiuojame pagal faktą.

Atsiskaitome už parduodamą metalo laužą iš karto po metalo priėmimo. Atsiskaitymo būdai - gryni pinigai arba banko pavedimas į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

FIZINIŲ ASMENŲ DĖMESIUI
Fizinis asmuo parduodamas metalo laužą turi pateikti asmens dokumentą. Pagal LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, pajamos gautos pardavus spalvotųjų ir juodųjų metalų laužą apmokestinamos taikant 5 procentų mokesčio tarifą, supirkėjas nuo kainos skaičiuoja 5 procentų mokestį ir jį perveda į biudžetą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą

Kviečiame susisiekti visais metalo laužo supirkimo, demontavimo, pjaustymo ar transportavimo klausimais. Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

10 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Norėdami gauti individualų pasiūlymą laužo supirkimui, demontavimui, pjaustymui ar transportavimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas